Banyo Duşakabin

Banyolar günün gerilim ve yorgunluğunu üzerimizden atmak amacıyla en ideal alanlardır. Banyomuzun konforlu ve kullanımı kolay olması, sağlayacağı huzur açısından, gerektiğince önemlidir. Banyolar geçmişten şu zamana kadar dek, hem dekorasyon manasında, hem de pratiklik manasında değişerek gelmiştir. Bu seçeneklere her devresinin siyasi ve kültürel gelişmeleri büyük tesir etmiştir. Mesela orta çağda banyo gerçekleştirme yasaktır. Bu yüzden banyo ile alakalı dizayn görmeniz olanaksızdır. Ancak bugünümüzde teknoloji ile birlikte artan değişik iş kollarının çalışanlarda oluşturduğu baskı ve gerilim, onları değişik dinlenme alanlarına yönlendirmiştir. Bunun en büyük örneği, banyolardır. İnsanlar yoğun iş temposundan kaçarak evlerindeki banyolarına sığınıp rahatlamak istemişlerdir. Bu yüzden çoğu dizayncı bu gelişmeyi kendilerine pay biçerek detaylı banyo dizaynı yapmışlardır.

Banyo dizayn tipleri
Son senelerde teknolojinin gelişmesi ile beraber dizaynıyla göz dolduran şık ve zarif banyo dizaynları mevcuttur. Bunlardan birisi camdır. Son dönemde pek çok mimarın da gözdesi durumuna gelmiştir. Cam hem sıhhatli hem de senelerce vazgeçilemeyen; modası geçmeyecek bir dizayn malzemesidir. Harika bir görüntü yaratabileceğiniz camları banyonuzda da güvenle tercih edebilir; şık bir manzara kazandırabilirsiniz. Cam dizaynlar manzara yönünden titiz kırılgan bir yapıya sahiptir, bu da sizde kuşku yaratabilir fakat dizayn amacıyla sarfedilen camlar kırılmaya karşı gerektiğince dayanıklıdır. Hem de cam sıhhatli bulunduğu kadar tüketimi da kolaydır. Yapılan temizliğin kalıcı olması yönünden  bayanların en çok tercih ettiği malzemedir. Eğer camın sadeliği sizin amacıyla sorunsa piyasada desenli camlar da bulabilirsiniz. Kendinden desenli lavabo, küvet, duş kabinleri vb. sizler amacıyla güzel bir tercih olacaktır.

Banyo Duşakabini
Sıra dışı bir dizayn olsun dilerseniz; ilaveten cam küvetinizin zeminine rengarenk mozaik taşlar döşeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra rengarenk cam küvet ve duş kabinleri de üretilmektedir. Banyonuzun iç açıcı bir havası olsun dilerseniz bunları da tercih edebilirsiniz.  Asimetrik olarak geliştirilmiş banyo  modelleri de dekorasyonunuza ayrı bir hava katabilir.

Son zamanların gözdesi ahşap banyolar da gerektiğince estetik bir manzarae sahiptir.  Hatta cam ve ahşabı biraraya getiren enteresan dizaynlar da mevcuttur. Estetik ve özel bir hava yaratmak dilerseniz cam ve ahşabın sıra dışı uyumundan yararlanabilirsiniz.

Duşakabin İstanbul Firması
İşletmemiz müşteri memnuniyeti kapsamında, firmaya ulaşan her ön görüşmeyi değerlendirmekte.  Zaman, fiyat ve nitelik politikası kapsamında ayrıntılı olarak cevaplamaktadır. İnsan merkezli yaklaşımıyla toplam niteliği kendisine prensip edinen firmamız. Antibakteriyel ürünlerle temperli camlardan çağdaş duş kabinleri üretir. Duşakabin İstanbul firması olarak teknolojiyi yakından takip ediyor, her vakit yenilikçi her yönden çağdaş banyolar oluşturma konusunda titizlikle çalışıyoruz. Sizin ve ailenizin kolaylıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmak, görevimiz..

Duşakabin İstanbul Servis Bölgeleri
İstanbul ‘un 39 ilçesi geneline hizmet haftanın belirli günleri servis ağımız bulunmaktadır. İstanbul Duşakabin Firması olarak  Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, GaziOsmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

Duşakabin İstanbul amacıyla Servis günleri; sezonluk olarak ya da iş yoğunluğu ya da ortamlardan gelebilecek talep tarafında değişkenlik gösterebilir. Bulunduğunuz muhitin servis günleri ile alakalı müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirisniz.

Duşakabin Banyo
Call Now ButtonTeklif Alın