Bölme Duvar

Bölme Duvar Nedir?

Birbirinden ayrı bağımsız odalar meydana getirmenizi gerçekleştiren alüminyum yada demir kullanılarak oluşturulan katı bir maddedir. Bölme duvar odalar hastaneler dershaneler gibi alanların birbirinden bağımsız bir duruma getirmek amacıyla kullanılır. Bölme duvar geniş alanları daraltmak sahip olunan kısmı küçülterek değişik odalar oluşturmanıza imkan gerçekleştiren sistemdir.

Bölme duvar sistemleri büronuzda estetik ve işlevsel bir büro bölme oluşturmanın en çağdaş yoludur. Bu sistem mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir sistemdir. Güneş alabilir açılıp kapanabilir istenildiğinde güneşin zararlarından korunabilir. Son derece kullanımı kolay olan bölme duvar dayanaklı alüminyum sistemlerden yapılmış olup yetmişe yakın renk seçenekleri ile sizlerin zevklerine sunulur.
Bölme duvar nedir hususu anlattıktan sonra sizlere bölme duvar faydalarını ve avantajlarını anlatalım.

Bölme Duvar Sistemleri Nasıl Yapılır?
Büro bölme duvar sistemleri alüminyum sistemlerden yapılmış olup binanıza yük getirmez, yangına sağlam e1 belgesine sahip bir üründür. Büro bölme duvar sistemlerini büronuza yapar iken rastgele bir ruhsat almanıza lüzum yoktur sahip olunan projede değişiklik yapılmasına lüzum yoktur. Bürolar amacıyla uygun bir sistem olup büronuzun ömrünü uzatır sıva alçı boya gibi ekstra vakit kaybı oluşturmaz. Kalınlık olarak 80 cm olmasından çok yer kaplamaz çift doğrultulu sarfedilen camlar 4 mm olmasından ses ve ısı kaybını sıfıra düşürür. Sizlere bölme duvar nedir nasıl yapılır hususunu anlatmaya çalıştık bölme duvar fiyatları ile alakalı ise bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Bölme Duvar
Call Now ButtonTeklif Alın