Duvar Kağıdı

Kullanıldığını mekana dekoratif anlamda büyük değer katan duvar kağıtları binlerce tür desen ve motifin eşlik ettiği bir kombinasyonda üretiliyor. Dolayısıyla namacıyla duvar kağıdı? Tercih etmeniz lüzumliliğini ilk etapta derhal anlıyorsunuz. Çünkü bir kez uygulandığında senelerce hiçbir deformasyon yaşanmadan kullanılabilen duvar kağıdı, boya ve bAdanaya göre çok daha ekonomik bir dekorasyon alternatifidir. Üstelik yeni kuşak silinebilir duvar kâğıtları temizlikte büyük basitlik sağlar ve leke tutmadığı amacıyla boya bAdana programsında bulunduğu gibi yine yenilenmeye lüzumsinim duymaz.

Duvar Kağıdı Onarıma İmkan Tanıyor

Aynı vakitte kişiselleştirilmiş dekorasyon imkânı gerçekleştiren duvar kağıdı 3 ebatlı baskılarla çok daha yüksek bir görsel anlatım oluşturur. Dolayısıyla yalnızca evlerde değil iş bölgelerinde de süregelen bir şekilde tercih edilir. Bunların yanı sıra ses yalıtımında çok iyi bir alternatif olan duvar kağıdı gürültü tutma özelliği yardımıyla program alanını gürültü bakımından son derece rahatlatır. Tabii duvar kağıdı uygulamasının üstünlükleri bunlarla sınırlı değil. Herhangi bir bölgesi yırtıldığında ya da detaylı nedenlerle bozulduğunda basitçe tamiratı yapılabilen duvar kağıdında komple tüm bir odanın ya da salonun bakıma alınmasına lüzum kalmaz. Genellikle ev hanımlarının severek kullandığı duvar kağıdı, renk ve desen varlığı bakımından binlerce tercih talihi vererek dekorasyon manasında kısıtlılığı ortadan kaldırır.

Duvar Kağıdı Nedir ?
Kullanıldığı mekanlarda çağdaş görüntüsüyle dekorasyonun vazgeçilmezi duvar kağıdı nedir? Belki herkes bu malzemenin kağıttan yapıldığını bilir, ancak bugünümüzde o kadar çağdaş yollarla bir o kadar kullanımı kolay duvar kağıtları üretiliyor ki, onu yalnızca kağıt olarak açıklamak pek de doğru olmaz. Silinebilir, hem de yıkanabilir olmasının dışında yalıtım sağlaması ve bilhassa üç ebatlı olarak imal edilmesi bugün amacıyla onu iç mekan dekorasyonunda tercih listesinin birinci sırasına yükseltiyor. Genellikle 3 ebatlı olarak geliştirilen bu güzel dekoratif ürün çok yakından baksanız bile gerçeğinden ayırt edilemeyecek bilhassa pazara sunuluyor.

Duvar kağıtları, içeriklerine göre Vinyil, Kağıt ve Tekstil içerikli olarak değişmektedir. Bu türler duvar kağıdının çeşidine göre yüzeyinde ya da tabanında kullanılmaktadır.
 

Diğer malzemelerde yapılan alçı sıva astar vs. gibi işlemler gerektirmez, eviniz bir inşaat alanına dönmez, uygulama temiz bir şekilde bitirilir eşyalarınız kirlenmez hatta bazen yerlerini bile değiştirmenize gerek kalmaz.

 3 çeşit duvar kağıdı kullanmaktayız.
  •  İthal
  • Yerli
  • 3 Boyutlu
Duvar Kağıdı
Call Now ButtonTeklif Alın