Mineflo Döşeme

Mineflo zemin kaplama; işyerlerinde ve toplu kullanım alanlarına açık binalarda oluşturulan yer döşemesidir.

İMAS DEKOR olarak, binalarınızın ve işyerlerinizin zeminlerini kaplayarak hem görünümünü değiştiriyoruz, hem de tertemiz olmasını sağlıyoruz. Hizmet sunduğumuz binaların başında toplu kullanım alanları geliyor. İçerisi şık bir şekilde dekore edilen özel okulların zeminini güçlendirmek ve kayganlaşmasını önlemek amacıyla mineflo zemin kaplama yapıyoruz. Yaptığımız kaplama basit temizlenebilirken mekanın da tertemiz olmasını sağlıyor.

İnsan Sağlığına Uygun Zemin Kaplama Yapıyoruz

Hizmet sunduğumuz alanlar arasında tertemiz olmasına büyük ehemmiyet verilen kreşler ve spor salonları da bulunuyor. Küçük çocukların kullanım kısmı olan kreşlere ve umuma açık alanlardan spor salonlarının tertemiz olması kullanıcıların sağlığı açışından mühim olmasından yaptığımız zemin kaplama ile itimat sağlıyoruz. Yaptığımız mineflo zemin kaplama ile;

Zeminin kaygan olmasını önlüyoruz,
Kolay temizlenebilen zemin sunuyoruz,
Hijyenik bölge sağlıyoruz.
Zemin kaplama ile sıhhatli bölge hazırladığımız bir diğer mekan ise ofisler. Çalışanların gün gün boyu kullandığı yerler olan ofislerinin temiz ve tertemiz olması kaçınılmazdır. Çünkü aynı mekanı çok sayıda şahıs kullandığı için bölgenin hem temiz olması hem de sıhhatli olması gerekmektedir.

Ofislere yaptığımız mineflo ve PVC zemin kaplama şık bir mekan, basit temizlenebilir yer ve tertemiz bir bölge sağlıyor.

Zemin kaplama hizmeti sunduğumuz bir diğer alan ise besin firmaları. Hijyene ve sıhhat kurallarına çok ilgi eden besin firmalarının hizmet verilen binalara mineflo zemin kaplama yaparak mekanlarının tertemiz olmasına yardımcı oluyoruz.

Mekanlarınızı zeminini kaplayarak güvenli kullanım kısmı meydana getirmek amacıyla bizimle iletişime geçebilir ve ayrıntılı fiyat alabilirsiniz.

Call Now ButtonTeklif Alın