İmas dekor

Mutfak Dolabı

Mutfak dolabı yaptırmak ilgi gerektiren ve ince eleyip sık dokunulması gereken bir konudur. Evinizin şekline, haline ve dilediğiniz bir tasarıma göre şekillenebilir. Bunun amacıyla sizlere mutfak dolabı yaptırma konusu ile ilgili biraz önerilerde bulunmaya çalışacağız.

Mutfak dolabı yaptırmak amacıyla ilgi edilmesi gereken birtakım noktalar var. Bu noktalar çok çok ayrıntı gerektirmiyor. Kimsenin aklına da gelebilecek noktalar değil fakat tekrar de üstünde durulmadığı takdirde mutfak dekorasyonunda birtakım aksaklıklara neden olabilir. Siz de evinizin mutfak dekorasyonunu yaptırmak istiyor iseniz dekorasyonda büyük parça oluşturacak mutfak dolaplarında en iyi seçimi yapmalısınız. 

Mutfak dolabı yaptırırken ilk ilgi etmeniz gereken nokta sizin dilediğiniz bir model olmasını sağlamak olacaktır. Evinizde kullandığınız bütün parçaları dilediğiniz şekilde, yani sizi mutlu edecek şekilde tercih edin. Mutfak bilhassa kadınların daha çok süre geçirdiği yer bulunduğu amacıyla kadınların kendini en iyi hissettiği parçalar olmalıdır. Bu yüzden mutfak dolabı yaptırmada model olarak en çok beğendiğinizi seçin. Bu noktadan sonra bundan sonra mutfağınızın dekorasyon ilişkisini oluşturabilirsiniz. 

Mutfağınızın dekorasyon ilişkisini oluşturduktan sonra mutfak dolabınızı yaptırma işlemine de başlayabilirsiniz. Mutfak dolabınızı yaptırmak amacıyla dekorasyon temanızı da aman diyelim unutmayın. Çünkü classic bir mutfağa spor bir mutfak dolabı yaptırmaya çalışırsanız ruh haliniz de mutfağınız gibi komplike duruma gelebilir.

 

Mutfak Dolabı Dekorasyonu

Mutfak dolabı yaptırırken ikinci ilgi etmeniz gereken nokta ise büyüklüğü olacaktır. Mutfağınızın ebadını çok iyi bilmelisiniz. İyi bir ölçü almalı ve mutfak dolaplarınızı da buna göre yaptırmalısınız. Küçük bir mutfağa esasen büyük bir mutfak dolabı yaptırma şansınız yok fakat büyük bir mutfağa ufak ebatta bir mutfak dolabı yaptırdığınız takdirde bu çok kötü bir seçim olacaktır. 

Büyük bir mutfak muhteşem güzel bir mutfak dolabı tercih eder. İstediği büyük mutfak dolabının da ebadı tekrar mutfağın görünümüne doğru orantılı olmalıdır. Mutfağınız çok büyük diye her yeri büyük dolap mobilyalar ile kaplamak iyi bir seçim olmayabilir. Biraz çiçek koyabileceğiniz tablo asabileceğiniz ve masa koyabileceğiniz bir duvar boşlukları bırakmalısınız. 

İkinci noktada mutfağınızın ebadına göre mutfak dolabınızın büyüklüğünü de ayarladıktan sonra üçüncü noktada ilgi etmeniz gereken konu kullanacağınız malzemedir. Bu noktada mutfak dolabını yaptıracağınız firma döneme girebilir. Ondan iyi bir mobilya malzemesi kullanmasını isteyebilirsiniz. Bu noktada lake malzemeler çok iyi bir tercih olacak ve yemek buharından etkilenmeyecektir. Bu sayede uzun vakit mutfak dolaplarınızı kullanabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Yaptırma ve Tasarım

Mutfak dolabı yaptırırken ilgi etmeniz gereken birtakım noktaları sizlere verdik. Bu noktalarda mutfağınızın büyüklüğüne ilgi etmek en büyük faydayı sizlere sağlayacaktır. Mutfak dolabı dizaynınızı da çok iyi çizmelisiniz. Mutfakta dolaplar çok işe fayda ve kullanımı kolay güzel dolaplar kullanıcı amacıyla fayda sağlar. Son dönemlerin çağdaş mutfak dolabı örneklerini inceleyerek bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Bu örnekleri istemezseniz siz de kendi mutfak dolabınızın dizayn çizimini yapabilirsiniz. Mutfağınızın mevkisine göre güzel bir dizayn meydana çıkartabilirsiniz.

Masanızı da bu mutfak dolabına ideal olarak seçerseniz güzel bir bütünlük sağlamış olursunuz. Eğer güzel bir mutfak masası istiyor iseniz kesinlik ile mutfak dolabınız ile birlikte aynı malzemeden ve aynı tarzdan yaptırmalısınız. Bu sayede diye tanımladığımız gibi bütünlük sağlanmış olur ve güzel bir dekorasyon sağlanır. Dekorasyon gerçekleştireceğiniz parçalara göre güzel bir mutfak dolabı seçebilirsiniz. Asla dekorasyon parçalarını mutfak dolabından değişik olarak düşünmeyin ve bütünlüğü bozmayın.

İmas Dekor olarak sizlere 20 senelik deneyim ile mutfak dolabı hizmeti sunuyoruz. Aklınızda olan bir dizayn modeli amacıyla fiyat alabilirsiniz. Hazır olan mutfak dolabı dizaynlarımızdan birini de beğenirseniz evinize kadar gelip kurulumunu yapabiliriz.

Mutfak Dolabı Yaptırma Fiyatları Ne Kadar?

Bu soruya net bir yanıt vermek hiç doğru olmaz. Bunun için birkaç neden vardır. Bunlardan bazıları;

  • Dolabın şekli
  • Dolabın uzunluğu
  • Kullanılan malzemelerin kalitesi
  • İş günü süresi
    gibi çoğu alternatif bulunmaktadır. Bunlar göz önüne alınarak mutfak dolabı yaptırılır.

Yaz sezonun da gelmesi ile beraber mutfak dolaplarına yoğun bir ilgi duyulmaktadır. Evini güncellemek isteyenler, yeni evine geçenler ya da mutfak dolabından sıkılanlar daha çok yaz aylarında daha çok tercih ediyorlar.

Sizler de İmas Dekor’un sizlere sunacağı özel indirim fırsatlarını kullanabilir ve mutfak dolabını uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

 

Mutfak Tadilatı

Günümüzde ailemizle birlikte en çok vakit geçirdiğimiz ve bundan ötürü da en çok anımız olan yerlerden biri olan mutfaklarımızdır. Bundan ötürü mutfağınız sizin taleplerinizi karşılayacak şekilde kullanışlı olmasının yanı sıra estetik ve sizin yapınıza da ideal olmalıdır. 

Yemek hazırlayan ev hanımlarının gereksinimlerini tam olarak karşılamalı aynı vakitte da çağın arkasında kalmayan ve tüketimi basit raf sistemleriyle öne çıkmalıdır. Aksi hallerde huzurlu çalışma ortamı olmayan her iş yerinde bulunduğu gibi evde de mutsuzluk kaçınılmazdır. Eğer bu yazıyı okuyorsanız sizin yeni bir mutfağa gereksiniminiz bulunduğu olsılığı %90’dır. İşte sıksık ertelediğiniz hayallerinize kavuşmak amacıyla bizi aramanın tam da süreyi demektir. 

Ücretsiz keşif amacıyla gelelim gereksinimlerinizi dinleyip size özel mutfak çözümleri üretelim. Kapaklardaki kulplardan mutfak tezgah arası seramiğine kadar isterseniz tüm mutfağınızın tadilatını yaparak, her türlü gereksiniminizı karşılayacak şekilde bir proje hazırlayalım.

Mutfak ürünlerinde basit temizlenebilir tertemiz malzemeler kullanılmaktadır. Masif, natural ahşap kaplamalar, polimer temelli kaplamalar, ahşap ya da alüminyum çerçeveli kapaklar laminat kaplamalar, antitoksik lake ve lamine yüzeyler bulunmaktadır. 

Hacimli ve dönemsel stoklama gereksinimlerinizi çözebilecek boy ve mekanizmalı kiler dolapları, değişik yükseklikteki üst dolaplar, teleskopik özelliği ile en dip noktaları bile basitlikle kullanabileceğiniz self closing planlı çekmece rayları, metal cam çerçeveleri, metal kulplar, ankastre cihazlarınızla tamamiyle uyumlu modüller, çöp kutunuzu ve tüplerinizi barındıran alt dolaplar, açık mutfaklarda kullanılabilecek ada dolap seçenekleri, krom aksesuarlar, tezgahlarınıza uyumlu masa ve iskemleler fonksiyonel ve kullanışlı modüller.

Mutfak Tadilatı

Günümüzde büyük şehirlerin en büyük sıkıntılarından biri de metrekarenin yetersizliğidir. Metrekaredeki bu sıkıntıdan ötürü genellikle mutfaklar daha da ufak, düzensiz ve tüketimi basit olmaktan çok uzak şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden ailenizle en çok süreyi paylaştığınız mutfağınız gerçekte işlevini yerine getiremez bir hale geliyor.

Bizi arayın ve size bedava keşif amacıyla gelelim. Bu sorunu çözüme ulaştırmak amacıyla sizin mutfağınıza bir bakalım. Önerebileceğimiz şeyleri dinleyin.

Bir duvarı kaldırıp salonla mutfağınızı birleştirebilir, yada balkon kapatma ile mutfağınız ile balkonu birleştirerek genişleme sağlayabiliriz. Böylece dar ve kullanışsız bir mutfaktan kurtulup ferah ve size özel bir mutfağa kavuşabilirsiniz.

MUTFAK ALT VE ÜST DOLAPLARI TADİLAT

Mutfağınız gereksiniminize göre ezberden değil akıllıca ve tecrübeli bir ekip doğrulusunda özel olarak düzenlenmiş alt ve üst dolapları, kiler dolaplarıyla estetik nedenler ve kullanım gereksinimleri düşünülerek size hizmet edecek biçimde tasarlanır.

Yalnızca sizin amacıyla yapılmış en ufak ayrıntısına kadar incelikle düşünülmüş, her şeyin ellerinizin altında olacağı, tüketimi basit, kaliteli, şık bir mutfak istiyorsanız, derhal bizi arayın.

Mutfağınız gereksiniminize göre ezberden değil akıllıca ve tecrübeli bir ekip doğrulusunda özel olarak düzenlenmiş alt ve üst dolapları, kiler dolaplarıyla estetik nedenler ve kullanım gereksinimleri düşünülerek size hizmet edecek biçimde tasarlanır.

Yalnızca sizin amacıyla yapılmış en ufak ayrıntısına kadar incelikle düşünülmüş, her şeyin ellerinizin altında olacağı, tüketimi basit, kaliteli, şık bir mutfak istiyorsanız, derhal bizi arayın.

MUTFAK TADİLATI

Ülkemizde çoğalan konut gereksinimini karşılamak amacıyla birbiri ile aynı çok katlı ve daireli toplu konut yapımı süratle devam etmektedir. Yapılan incelemeler konut sakinlerinin sıradan malzemeler ve birbiri ile aynı olan mutfaklarını enteresan olmayan, sıkıcı,yetersiz, kendilerini yansıtmayan mekanlar bulunduğunu ve kullanıcıların aşağı yukarı üçte birinin eski mutfaklarını tadilat ile kendi karakterlerini yansıtacak ve daha fonksiyonel mekanlara dönüştürdüklerini meydana koymuştur.

Sıkıcı ve yetersiz bir mutfakta sizi yansıtmayan bir mekanda zamanınızın çoğunu geçirmek istemiyorsanız bizi arama vaktiniz gelmiş demektir. Doğru planlamayla oluşturulan mutfak tadilatı bireysel arzularınız ve kullanım amacınız göz önüne alınarak yapılmalıdır. Bu oluşturulan mutfak yenileme işleminin sizde yaratacağı memnuniyeti arttıracaktır.

Call Now ButtonTeklif Alın